متولیان اجرای طرح تسهیلات گردشگری

متولیان طرح ملی تسهیلات گردشگری ملت با همت بانک ملت و وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی می­ باشند که برای اهداف گردشگری و بالابردن سطح همکاری‌های فی‌مابین است که از طریق ارائه خدمات ویژه بانکی و طرح تسهیلات ارائه می­ شود و با رویکرد سفر مسئولانه و ایجاد نشاط اجتماعی، حمایت و توسعه زیرساخت‌ها و تأسیسات گردشگری بنا نهاده شده است.

دکتر علی‌اصغر مونسان، وزیر گردشگری در مراسم امضای این تفاهم‌نامه با قدردانی از دست‌اندرکاران بانک ملت بابت طراحی این کارت اعتباری بیان داشت. این طرح، طرحی خوب و اثرگذاری است و اظهار داشت:

بانک ملت جزو بانک‌های پیشرو و معتبر کشور است و امید دارم که سفرکارت ملت، متفاوت با کارت‌های سفر دوره‌های قبلی باشد. زیرا در طراحی آن، خود بانک حضور داشته و طراحی دقیق و درستی انجام داده است.

وی با بیان این نکته که با پشتیبانی بانک ملت، این طرح به‌عنوان طرحی موفق به‌پیش خواهد رفت. افزود: در این طرح، گروه‌های هدف به طور دقیق مدنظر قرار داده شده است و با پشتوانه‌ای که این طرح دارد باعث رونق صنعت گردشگری کشور خواهد شد.


 

اما فی‌الواقع متولیان اصلی این طرح مسافران و میزبانان از قبیل: آژانس‌های مسافرتی، هتل­ ها و مراکز اقامتی- تفریحی هستند که وجود تک‌تک این اجزا به زنده ماندن این صنعت وابسته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز خود را مشخص کنید