صنایع دستی آقاجانی

  • روزهای سرویس‌دهی شنبه تا جمعه

معرفی

درباره مجموعه صنایع دستی آقاجانی

صنایع دستی آقاجانی مجموعه ای است که در فضای پر از نقش و نگار سنتی شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه در سال 1384 با مدیریت امیرآقاجانی ابتدا با تمرکز بر تولید و عرضه ی هنر فیروزه کوبی تاسیس گردید و با همت و تلاش مثال زدنی مدیر و هنرمندان خود توانست به سرعت به عنوان بزرگترین تولید کننده محصولات فیروزه کوبی کشور شناخته شود. در ادامه نیز، با توجه به نیاز بازار، خط تولید مس و خاتم و مس و پرداز نیز به تولیدات صنایع دستی آقاجانی اضافه شد.

این مجموعه  توانست با پشتکار بسیار هویت برند خود را در طول 15 سال حفظ نماید تا با تداوم تولید و توزیع محصولات صنایع دستی در این امر پیشتاز بماند.

مدیریت کارآمد، ایجاد اشتغال روستایی بیش از 400 نفر، گردآوری مجموعه ای از هنرمندان چیره دست، تنوع بخشی و افزایش چند برابری فرم های معمول و طراحی زیرساخت های متنوع در شکل های خلاقانه  بر پایه ی هنر ایرانی ، توجه به همه ی جنبه های یک کارآفرینی موفق، نظیر بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد در تمامی واحدهای تولید، فروش، تبلیغات و مارکتینگ موجب شده اند تا مجموعه صنایع دستی آقاجانی از سایر فعالین این حوزه فاصله بگیرد و پیشرو باشد.

فعالیت بیش از 2000 نفر از هنرمندان وسعت خط  تولید این مجموعه را نشان می دهد و اعطای بیش از 44 نمایندگی داخلی و 5 نمایندگی در خارج از کشور نشانگر عرضه ی موفق تولیدات صنایع دستی آقاجانی و اقبال مخاطبان به این آثار می باشد.

استقبال چشمگیر از فروشگاه های مرکزی تهران و اصفهان و همچنین غرفه های نمایشگاهی برند آقاجانی، گواه رضایت مندی مشتریان از کیفیت و نوآوری این مجموعه است.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید، افتتاح بزرگترین خط تولید صنایع دستی آقاجانی به مساحت 3000 متر مربع به عنوان عظیم ترین واحد تولید صنایع دستی کشور، با فعالیت در زمینه تولید محصولات فیروزه کوب، اقدام بزرگ این مجموعه در سال جاری می باشد.

این واحد تولیدی با نوآوری خود، با کیفیت ترین و متنوع ترین محصولات را با حجم تولید بالا روانه ی بازار می کند.

عناوین و افتخارات درخشان کسب شده، گویای ارزش های حاکم بر مجموعه آقاجانی بوده که به تعدادی از آنها در ذیل اشاره شده است:

دارنده ی اولین نشان استاندارد در زمینه تولید، که نشانگر کیفیت فنی محصولات است.

دریافت گواهینامه ثبت برند، که نشانگر تعهد مجموعه به حفظ کیفیت آثار خود می باشد.

کسب عنوان فروشگاه های برتر در سال 1394، که نشانگر احترام به حقوق مصرف کننده است.

کسب عناوینی چون کارآفرین برتر استان اصفهان در سال 1394- 1398و همچنین کارآفرین برتر کشور در سال 1394، نشان از ایجاد اشتغال باثبات و حفظ حقوق کارکنان و تامین رضایت شغلی ایشان است.

همچنین اهدای ضمانت نامه روی تمام محصولات نشان از اعتماد بالای این مجموعه بر روی کیفیت و ارزش افزوده آثار خود می باشد.

حفظ اصالت هنری و کیفیت فنی تولیدات و همچنین احترام به حقوق مصرف کننده، اثباتی بر پایبندی برند آقاجانی به حفظ ارزش های فرهنگی و هنری ایران زمین است.

مجموعه صنایع دستی آقاجانی همانند ققنوسی برخواسته از خاکستر هنر و تمدن ایرانی است و ما در مجموعه آقاجانی هنر ایرانی و دستان هنرآفرین اساتید را به کمک گرفته ایم تا آغازگر فصلی تازه از درخشش این مرز و بوم باشیم…

مشخصات

مشخصات تماس

خیابان سپه خیابان حکیم

مشاهده تلفن

شرایط استفاده

روزهای سرویس‌دهی

  • شنبه
  • یک‌شنبه
  • دوشنبه
  • سه‌شنبه
  • چهارشنبه
  • پنج‌شنبه
  • جمعه